19 6

Gramer Stones

Mekânlarınıza elit bir dokunuş, doğal taşlar.

“Taştan daha fazlası”

Gramer Stones

1999 yılından günümüze hem yurtiçi hem yurt dışı tedarik,uygulama,projelendirme konularında edindiğimiz tecrübelerle hizmet veren kurumumuz; Sizlerin ihtiyacına uygun ithal ve yerli tüm doğaltaş ürünleri seçim ve tercihlerinize sunuyoruz…
 
Granit Mermer Traverten ve butik hamam,heykel, fıskiye, masa, sutün vb butik ürünleri isteğinize göre projelendirip, ebatlı ya da plaka şeklinde hazırlayıp sizlerle buluşturuyoruz..
Geniş ürün yelpazesi yerli ve ithal tüm doğaltaş çeşitlerimizle en büyük çözüm ortağınız olarak hizmetinizdeyiz

Gramer Stones yüksek kalitede doğal taş üretimi yaparak, yurtiçi ve yurtdışı satışını gerçekleştirmektedir. Kendi üretimimiz olan mermer, traverten gibi doğal taşlar yüksek kaliteli projelerde tercih edilmektedir. Gramer Stones uluslararası arenada büyük projeler geliştiren, sektör lideri inşaat firmaları ve perakendecilerine yüksek kalitede doğal taş imal ve tedarik etmektedir.

Firmamız, yarım asırlık tecrübesi ile Frig vadisi coğrafyasında bulunan Afyonkarahisar bölgesinden Dünya’nın her yerine yüksek kaliteli yer, duvar, merdiven, mutfak, banyo, iç-dış cephe döşemeleri, denizlik, havuz kenarları, bordür gibi mermer, seramik ve granit bileşenlerinin kullanıldığı tüm alanlara uygulanabilmektedir. Üretimini yaptığımız üstün kaliteli ürünlerimiz ticari, konutlar ve prestijli projelerin vazgeçilmezidir. Ocaklarımızda ürettiğimiz doğal taş ürünlerimizi Türkiye ve Dünya’nın her yerine istenen ebat ve yüzey işlemiyle sunuyoruz.

dogal tas2

Gramer Stones

Yüksek kalitede üretim. Türkiye’den Dünyanın her yerine

“Türkiye’nin doğal taş üreticisi”